Головна
Колектив
Новини
Для батьків
Навчання
Досягнення
Символіка
Події
Співпраця
Галерея
Контакти
Посилання
Співпраця з навчальними закладами
України, Польщі, Вірменії, Італії, Канади

Співпраця з ДУТ
Співпраця з НАУ
Співпраця з НЗ Вірменії
Співпраця з НЗ Польщі
Співпраця з НЗ Італії
Співпраця з НЗ Канади

Співпраця
з Національно-науковим юридичним інститутом
Національного авіаційного університету м. Києва


     З метою виховання інтересу до свідомого та реального вибору професії 27 жовтня 2016р. відбулася зустріч учнів 10-11 класів з кандидатом юридичних наук, доцентом кафедри кримінального права і процесу Навчально-наукового Юридичного інституту НАУ Ланцедовою Ю.О. та її студентами.

     З цікавістю всі присутні слухали розповідь про особливості професії юриста, а також дізналися, як вести себе, якщо запросили бути понятими при певних обставинах. У ході зустрічі учні отримали змістовні відповіді на свої численні запитання та в кінці щиро подякували гостям. А ті у свою чергу запросили всіх бажаючих у листопаді місяці на «День відкритих дверей» НАУ.

     Вибір професії — важливий етап у житті кожної людини. Серед тисячі шляхів обрати свій, єдиний, правильний, молоді буває іноді важко. Тому у нашій гімназії постійно ведеться велика робота по профорієнтації старшокласників, адже правильний вибір професії — це і моральне задоволення, і висока самооцінка й той відлік, в якому сходяться інтереси особистості та суспільства.
    Зустріч з викладачами інституту на чолі з Лиховою С.Я., доктором юридичних наук, професором, зав.кафедрою кримінального права і процесу.    Лекцію читає головний редактор науково-практичного журналу «Право США», канд. юридичних наук, доцент, адвокат Давидова Н.О. на тему «Система вищої освіти в США, Україні та країнах європейського союзу»
    Участь у конференції «АЕРО-2015. Повітряне та космічне право», у засіданні круглого столу «Шляхи удосконалення кримінального законодавства України», в інтелектуально-рольовій грі «Судовий процес» у заходах до «Дня науки»


    Учні 9-Б класу 10.11.17 побували на екскурсії в Національному університеті авіаціїї, де мали змогу ознайомитись з напрямками навчання, факультетами та спеціальностями, а також дізнатись про умови вступу.

    Відповідно до угоди про співпрацю між Національним університетом авіації та гімназією, з метою профорієнтації, формування сучасного світогляду, самоосвіти і самопізнання 16.11.17 студенти університету під керівництвом доцента кафедри кримінального права і процесу Ланцедової Ю.О. провели з учнями 10 кл. брейн-ринг «Право - наука добра справедливості».Школа - це співпраця вчителів, дітей, батьків і суспільства.   Сергій Федін
Головна
Колектив
Новини
Для батьків
Навчання
Досягнення
Символіка
Події
Співпраця
Галерея
Контакти
Посилання

Розробка та підтримка сайту Заворотняя Т.М.
Яндекс.Метрика