Головна
Колектив
Новини
Для батьків
Навчання
Досягнення
Символіка
Події
Співпраця
Галерея
Контакти
Посилання
Наші досягнення
2022-2023 н.р.
2021-2022 н.р.
2020-2021 н.р.
2019-2020 н.р.
2018-2019 н.р.
2017-2018 н.р.
2016-2017 н.р.
2015-2016 н.р.
Участь у конкурсах, олімпіадах, змаганнях різного рівня
за 2023-2024 навчальний рік
Результати ІІ (районного) етапу
Всеукраїнських учнівських олімпіад
у 2023-2024 навчальному році

Переможець Предмет Клас Вчитель Місце
1
Кирик КсеніяФізика
8-В
Наумова Л.Б.
ІІІ
2
Зятько Катерина Українська література
7-Г
Радкевич Н.П.
ІІ
3
Зятько Катерина Українська мова
7-Г
Лемешук Н.І.
ІІ
4
Харишин МаксимУкраїнська мова та література
8-А
Денисенко О.В.
ІІІ
5
Воронова Софія Географія
9-Б
Ратушна.Н.О.
ІІ
6
Саєнко Анастасія Географія
10-Б
Ратушна.Н.О.
ІІ
7
Харишин Максим Географія
8-А
Ратушна.Н.О.
ІІІ
8
Якименко Анастасія Географія
10-А
Ратушна.Н.О.
ІІ
9
Дем'янова ВалеріяАнглійська мова
8-А
Федорова М.Ю
І
10
Васін ВолодимирАнглійська мова
8-А
Федорова М.Ю
І
11
Кирик КсеніяАнглійська мова
8-В
Аль-Доурі А.М.
І
12
Осадча ВеронікаАнглійська мова
8-Б
Коробчан М.М.
ІІІ
13
Руденко ВалеріяАнглійська мова
8-Б
Коробчан М.М.
ІІІ
14
Фільчашкіна АлісаАнглійська мова
8-Б
Коробчан М.М.
ІІІ
15
Максимчук СофіяАнглійська мова
9-В
Коробчан М.М.
ІІІ
16
Пазич АнастасіяАнглійська мова
9-В
Коробчан М.М.
ІІІ
17
Гаєва ВалеріяАнглійська мова
10-А
Федорова М.Ю.
ІІІ
18
Якименко АнастасіяАнглійська мова
10-А
Коробчан М.М.
ІІ
19
Кирик КсеніяІсторія
8-В
Іванюк К.В.
ІІ
20
Кірієнко ТимофійІсторія
8-Б
Іванюк К.В.
ІІІ
21
Харишин МаксимМатематика
8-А
Сліжикова Ю.А.
ІІ
22
Кирик КсеніяТрудове навчання
8-В
Мініна О.Т.
ІІ
23
Стрельцова СофіяФранцузька мова
9-А
Маклякова В.І.
ІІ
24
Руденко ВалеріяФранцузька мова
8-Б
Троян О.К.
ІІІ
25
Кирик КсеніяФранцузька мова
8-В
Троян О.К.
І
26
Воронова СофіяФранцузька мова
9-Б
Троян О.К.
ІІІ
27
Атаманенко ЮліяФранцузька мова
10-А
Троян О.К.
ІІІ
28
Сало АнастасіяФранцузька мова
10-А
Троян О.К.
ІІІ
29
Кірієнко ТимофійФранцузька мова
8-Б
Троян О.К.
ІІІ



Результати ІІ (районного) етапу
Всеукраїнського конкурсу з української мови ім. П.Яцика
в 2023-2024 навчальному році

ПереможецьКласВчительМісце
1
Аксєєва Олександра
3-В
Шкарівська С.В.
І



Переможці І (районного) етапу
Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів
Київського територіального відділення Малої академії наук України Дарницького району
у 2023/2024 навчальному році

ПереможецьВідділення
Клас
МісцеВчительПримітка
1Біла ВікторіяВідділення інформаційних технологій
9-А
ІІ
Заворотняя Т.М.
Рекомендовано на ІІ етап
2Погорілко АлінаВідділення інформаційних технологій
11
ІІІ
Заворотняя Т.М.



Переможці ІІ (міського) етапу
Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів
Київського територіального відділення МАН України
(Київської Малої академії учнівської молоді)
в 2023/2024 навчальному році

ПереможецьВідділення
Клас
МісцеВчительПримітка
1Біла ВікторіяВідділення інформаційних технологій
9-А
грамота
Заворотняя Т.М.



Переможці
Всеукраїнської інтернет-олімпіади
«На Урок» (осінь 2023)

Переможець Предмет Клас Ступінь
диплома
Вчитель
1.
Брушковська Анастасія Англійська мова
11
Диплом 2 ступеня
Коробчан М.М.
2.
Самойленко Ростислав Англійська мова
11
Диплом 2 ступеня
Коробчан М.М.
3.
Погорілко Аліна Англійська мова
11
Диплом 3 ступеня
Коробчан М.М.
4.
Царенко Віталіна Англійська мова
10-A
Диплом 2 ступеня
Коробчан М.М.
5.
Тарасов Максим Англійська мова
10-A
Диплом 3 ступеня
Коробчан М.М.
6.
Якименко Анастасія Англійська мова
10-A
Диплом 2 ступеня
Коробчан М.М.
7.
Раздієвський Кирило Англійська мова
7-A
Диплом 1 ступеня
Коробчан М.М.
8.
Оніщенко Анна Англійська мова
7-A
Диплом 2 ступеня
Коробчан М.М.
9.
Коробчан Денис Англійська мова
7-A
Диплом 1 ступеня
Коробчан М.М.
10.
Морозов Олексій Англійська мова
7-A
Диплом 1 ступеня
Коробчан М.М.
11.
Леоненко Олександр Англійська мова
7-A
Диплом 1 ступеня
Коробчан М.М.
12.
Житницький Микита Англійська мова
8-Б
Диплом 3 ступеня
Коробчан М.М.
13.
Руденко Валерія Англійська мова
8-Б
Диплом 2 ступеня
Коробчан М.М.
14.
Фільчашкіна Аліса Англійська мова
8-Б
Диплом 2 ступеня
Коробчан М.М.
15.
Сухоруков Артем Англійська мова
8-Б
Диплом 3 ступеня
Коробчан М.М.
16.
Богдан Мирославам Англійська мова
9-А
Диплом 1 ступеня
Коробчан М.М.
17.
Бронзенко Карина Англійська мова
9-А
Диплом 1 ступеня
Коробчан М.М.
18.
Козачук Софія Англійська мова
9-А
Диплом 2 ступеня
Коробчан М.М.
19.
Вишневська Вероніка Англійська мова
7-Б
Диплом 2 ступеня
Цивінська С.М.
20.
Цапенко Богдан Англійська мова
7-Б
Диплом 3 ступеня
Цивінська С.М.
21.
Горощук Поліна Англійська мова
7-В
Диплом 3 ступеня
Цивінська С.М.
22.
Потоцький Святослав Англійська мова
8-А
Диплом 3 ступеня
Цивінська С.М.
23.
Кабанов Олександр Англійська мова
8-В
Диплом 2 ступеня
Цивінська С.М.
24.
Липовик Олег Англійська мова
8-В
Диплом 2 ступеня
Цивінська С.М.
25.
Жилінська Дар'я Зарубіжна література
10-А
Диплом 2 ступеня
Горбунова Т.А.
26.
Олабіна Аліна Зарубіжна література
10-Б
Диплом 3 ступеня
Горбунова Т.А.
27.
Саєнко Анастасія Зарубіжна література
10-Б
Диплом 3 ступеня
Горбунова Т.А.
28.
Солдатова Павло Зарубіжна література
8-А
Диплом 3 ступеня
Горбунова Т.А.
29.
Чалий Михаїл Зарубіжна література
8-А
Диплом 3 ступеня
Горбунова Т.А.
30.
Піх Софія Зарубіжна література
8-А
Диплом 3 ступеня
Горбунова Т.А.
31.
Харишин Максим Зарубіжна література
8-А
Диплом 3 ступеня
Горбунова Т.А.
32.
Кирик Ксенія Зарубіжна література
8-В
Диплом 1 ступеня
Горбунова Т.А.
33.
Турбай Дар'я Інформатика
11
Диплом 2 ступеня
Баркар Т.О.
34.
Панічук Святослав Інформатика
11
Диплом 2 ступеня
Баркар Т.О.
35.
Гумарова Єва Інформатика
11
Диплом 3 ступеня
Баркар Т.О.
36.
Остапенко Марина Інформатика
11
Диплом 2 ступеня
Баркар Т.О.
37.
Кутісова Юлія Інформатика
11
Диплом 2 ступеня
Заворотняя Т.М.
38.
Мотін Кирило Інформатика
11
Диплом 2 ступеня
Заворотняя Т.М.
39.
Погорілко Аліна Інформатика
11
Диплом 2 ступеня
Заворотняя Т.М.
40.
Гордієнко Дмитро Інформатика
11
Диплом 2 ступеня
Заворотняя Т.М.
41.
Брушковська Анастасія Інформатика
11
Диплом 3 ступеня
Заворотняя Т.М.
42.
Михайлова Аліна Інформатика
10-Б
Диплом 1 ступеня
Заворотняя Т.М.
43.
Нещадим Валерій Інформатика
10-Б
Диплом 1 ступеня
Заворотняя Т.М.
44.
Коров'янський Єгор Інформатика
10-Б
Диплом 2 ступеня
Заворотняя Т.М.
45.
Король Крістіна Інформатика
10-Б
Диплом 3 ступеня
Заворотняя Т.М.
46.
Чалий Михайло Інформатика
8-А
Диплом 3 ступеня
Заворотняя Т.М.
47.
Піх Софія Інформатика
8-А
Диплом 3 ступеня
Заворотняя Т.М.
48.
Бабенкова Євгенія Інформатика
8-В
Диплом 2 ступеня
Заворотняя Т.М.
49.
Житніцький Микита Інформатика
8-В
Диплом 2 ступеня
Заворотняя Т.М.
50.
Кабанов Олександр Інформатика
8-В
Диплом 3 ступеня
Заворотняя Т.М.
51.
Куриленко Артем Інформатика
9-А
Диплом 1 ступеня
Заворотняя Т.М.
52.
Бронзенко Каріна Інформатика
9-А
Диплом 1 ступеня
Заворотняя Т.М.
53.
Богдан Мирослава Інформатика
9-А
Диплом 1 ступеня
Заворотняя Т.М.
54.
Заболотна Анастасія Інформатика
9-А
Диплом 2 ступеня
Заворотняя Т.М.
55.
Козачук Софія Інформатика
9-А
Диплом 2 ступеня
Заворотняя Т.М.
56.
Арабаджі Артур Інформатика
9-А
Диплом 3 ступеня
Заворотняя Т.М.
57.
Грицак Павло Інформатика
9-А
Диплом 3 ступеня
Заворотняя Т.М.
58.
Смолкіна Лія Інформатика
10-Б
Диплом 2 ступеня
Петухова О.В.
59.
Цимбал Ксенія Інформатика
10-Б
Диплом 2 ступеня
Петухова О.В.
60.
Шепеленко Артем Інформатика
10-Б
Диплом 2 ступеня
Петухова О.В.
61.
Кушнерик Денис Інформатика
6-Б
Диплом 1 ступеня
Петухова О.В.
62.
Ядута Давід Інформатика
6-Б
Диплом 3 ступеня
Петухова О.В.
63.
Ратушний Максим Інформатика
6-Б
Диплом 3 ступеня
Петухова О.В.
64.
Савчук Олександр Інформатика
6-Б
Диплом 3 ступеня
Петухова О.В.
65.
Сліжиков Єгор Інформатика
7-А
Диплом 3 ступеня
Петухова О.В.
66.
Пасічник Дмитро Інформатика
8-В
Диплом 2 ступеня
Петухова О.В.
67.
Осадчий Нікіта Інформатика
8-В
Диплом 2 ступеня
Петухова О.В.
68.
Подгорнов Єгор Інформатика
8-В
Диплом 2 ступеня
Петухова О.В.
69.
Сіраченко Аліна Інформатика
8-В
Диплом 2 ступеня
Петухова О.В.
70.
Лаврусенко Марина Інформатика
9-А
Диплом 2 ступеня
Петухова О.В.
71.
Стрельцова Софія Інформатика
9-А
Диплом 2 ступеня
Петухова О.В.
72.
Носенко Маргарита Інформатика
9-А
Диплом 2 ступеня
Петухова О.В.
73.
Столярук Карина Інформатика
9-А
Диплом 2 ступеня
Петухова О.В.
74.
Мазніченко Софія Інформатика
9-А
Диплом 2 ступеня
Петухова О.В.
75.
Мельник Юліанна Інформатика
9-А
Диплом 3 ступеня
Петухова О.В.
76.
Ткаченко Роман Інформатика
9-А
Диплом 3 ступеня
Петухова О.В.
77.
Пазис Анастасія Інформатика
9-В
Диплом 1 ступеня
Петухова О.В.
78.
Павловський Арсеній Інформатика
9-В
Диплом 1 ступеня
Петухова О.В.
79.
Ромашов Руслан Інформатика
9-В
Диплом 1 ступеня
Петухова О.В.
80.
Морозенко Артем Інформатика
9-В
Диплом 1 ступеня
Петухова О.В.
81.
Сергієнко Арсен Інформатика
9-В
Диплом 2 ступеня
Петухова О.В.
82.
Савелюк Назар Інформатика
9-В
Диплом 2 ступеня
Петухова О.В.
83.
Оніщенко Даниіл Інформатика
9-В
Диплом 2 ступеня
Петухова О.В.
84.
Леоненко Михайло Українська мова і література
5-В
Диплом 1 ступеня
Лемешук Н.І.
85.
Ісаковська Міа Українська мова і література
5-В
Диплом 2 ступеня
Лемешук Н.І.
86.
Корнієнко Богдан Українська мова і література
7-А
Диплом 2 ступеня
Радкевич Н.П.
87.
Нетаврований Тимофій Українська мова і література
7-В
Диплом 2 ступеня
Радкевич Н.П.
88.
Набок Катерина Українська мова і література
7-Г
Диплом 3 ступеня
Радкевич Н.П.
89.
Рябошкапов Нестор Українська мова і література
7-Г
Диплом 3 ступеня
Радкевич Н.П.
90.
Зятько Катерина Фізика
7-Г
Диплом 1 ступеня
Наумова Л.Б.
91.
Морозов Олексій Хімія
7-А
Диплом 2 ступеня
Дудяк І.Є.
92.
Домницька Софія Хімія
7-А
Диплом 2 ступеня
Дудяк І.Є.
93.
Деревський Павло Хімія
7-А
Диплом 2 ступеня
Дудяк І.Є.
94.
Оніщенко Анна Хімія
7-А
Диплом 2 ступеня
Дудяк І.Є.
95.
Чумак Арсеній Хімія
7-А
Диплом 2 ступеня
Дудяк І.Є.
96.
Самофалова Анастасія Хімія
7-А
Диплом 3 ступеня
Дудяк І.Є.
Переможці з різних предметів
4-А
Заруцька С.М.
Переможці з різних предметів
4-Б
Титаренко М.Г.
Переможці з різних предметів
4-В
Бринюк В.В.
Переможці з різних предметів
3-Б
Лаштопа О.В.
Переможці з різних предметів
3-В
Шкарівська С.В.



Вчителі, які підготували
переможців олімпіад, конкурсів, змагань


Троян О.К.
вчитель
французької мови
Денисенко О.В.
вчитель
української мови
Ратушна Н.О.
вчитель
географії
Заворотняя Т.М.
вчитель
інформатики
Маклякова В.І.
вчитель
французької мови
Баркар Т.О.
вчитель
інформатики
Іванюк К.В.
вчитель
історії
Петухова О.В.
вчитель
інформатики
Заруцька С.М.
вчитель
початкової школи
Сліжикова Ю.А.
вчитель
математики
Горбунова Т.А.
вчитель
зарубіжної літератури
Мініна О.Т.
вчитель
трудового навчання
Дудяк І.Є.
вчитель
хімії
Наумова Л.Б.
вчитель
фізики
Радкевич Н.П.
вчитель
української мови
Лемешук Н.І.
вчитель
української мови
Аль Доурі А.М.
вчитель
англійськоїх мови
Коробчан М.М.
вчитель
англійськоїх мови
Федорова М.Ю.
вчитель
англійськоїх мови
Титаренко М.Г.
вчитель
початкової школи
Шкарівська C.В.
вчитель
початкової школи
Лаштопа О.В.
вчитель
початкової школи
Бринюк В.В.
вчитель
початкової школи
Цивінська С.М.
вчитель
англійськоїх мови


У житті треба перемагати не інших, а самого себе.   Бебкок Молтбі Дейвенпорт     Our business in life is not to get ahead of other people, but to get ahead of ourselves.    Maltbie Davenport Babcock
Головна
Колектив
Новини
Для батьків
Навчання
Досягнення
Символіка
Події
Співпраця
Галерея
Контакти
Посилання

Розробка та підтримка сайту Заворотняя Т.М.
Яндекс.Метрика