Головна
Колектив
Новини
Для батьків
Навчання
Досягнення
Символіка
Події
Співпраця
Галерея
Контакти
Посилання
Події у гімназії
  24 травня в гостинному залі гімназії, наповненому урочистим настроєм, неприхованим хвилюванням, дитячими мріями, розпочалася визначна подія в житті кожного випускника. У гімназії пройшов випускний бал для учнів 4-х класів, що закінчили початкову школу. Свято випускного балу стало хвилюючим моментом, як для самих дітей, так і для педагогів та батьків.
  Вітаємо випускників та їх батьків з такою важливою та яскравою подією.

Міжнародний День вишиванки


Національна руханка
у вишиванках «Дякуємо ЗСУ»
до Міжнародного дня вишиванки

  Вишиванка – це своєрідний унікальний духовний код нашого народу, символ нескореності і незламності українців, символ свободи, це своєрідна вишита духовна броня для наших захисників.
  16 травня учні гімназії долучились до Національної руханки у вишиванках «Дякуємо ЗСУ», основною метою якої є єднання українців та міжнародної спільноти по всьому світу в їх підтримці ЗСУ та незламного українського народу, підвищення рівня рухової активності.День матері

  День матері - це одне з найзворушливіших свят, тому що кожен з нас із дитинства несе в душі єдиний і неповторний образ - образ мами, яка все зрозуміє, підтримає і буде самовіддано любити.
  Традиційно у гімназії відзначають День матері, це чудовий привід висловити своїм матерям почуття.День Європи

  День Європи для України має особливе значення, адже наша держава святкує його у статусі кандидата на вступ до ЄС і разом із Євросоюзом відзначає вже другий рік поспіль саме 9 травня. Україну та Європу єднають не лише спільні цінності, історія та культура. Європа стоїть пліч-о-пліч з Україною в боротьбі за мир і свободу.

  9 травня у гімназії пройшов флешмоб вітань та подяки Європейському Союзу за підтримку та допомогу у протистоянні російській збройній агресії.«Хай буде з нами
Великодня казка»

  З метою сприяння розвитку  пізнавального інтересу учнів історії української культури, звичаїв, традицій, обрядів святкування Великодня у гімназії відбувся тиждень «Хай буде з нами Великодня казка», в якому вся шкільна родина готувалась до свята. Протягом тижня учні початкових класів взяли участь в акції «Прикрась Пасхальне дерево перемоги», побували на віртуальних фотовиставках «Диво-писанка», вчителі на уроках провели тематичні бесіди та вікторини присвячені до Дня Великодня, проведені майстер-класи «Писанка», «Великодневий кошик», «Пасхальна веселка», виготовили творчий проект «Великоднє дерево» та аплікації «Чудові писанки».

«Прощавай, Букварику!»

  Традиційно у гімназії №237  відбулася довгоочікувана подія. Найменші учні школи прощалися зі своєю першою книжкою - Буквариком. У святковому залі гімназії діти разом з Буквариком зустрілись із веселими Міньйонами, лисицею Алісою та котом Базіліо, та познайомились зі своїми майбутніми помічниками: Читанкою, Рідною мовою, Математикою та іншими підручниками, які поведуть  першокласників у новий цікавий світ Знань.

День цивільного захисту

  26 квітня в рамках проведення «Дня цивільного захисту» в гімназії відбулося практичне відпрацювання здобувачами освіти теоретичних знань та навичок, які діти отримали під час вивчення теорії з основ здоров’я, безпеки життєдіяльності та цивільного захисту.
  О 10.00 у закладі освіти було оголошено ввідну про пожежу, після чого у гімназії розпочалися практично-тренувальні заняття з евакуації учнів під час виникнення пожежі.
  Захід відбувся разом з представниками Дарницького районного управління ГУ ДСНС України у м. Києві, котрі вкотре нагадали дітям основні правила безпеки життєдіяльності. А також учні мали змогу відчути себе справжніми рятувальниками.Тренінг з надання
першої домедичної допомоги

  Навички з надання першої домедичної допомоги є критично важливими в умовах воєнного стану, коли доступ до професійної медичної допомоги іноді може бути обмеженим або взагалі відсутнім. Саме тому важливо навчитися навіть дітям рятувати цінні хвилини життя до приїзду медиків.
  24 квітня в рамках Тижня безпеки життєдіяльності в гімназії відбувся тренінг з надання першої домедичної допомоги для учнів 10-х класів. Здобувачі освіти ознайомились із критичними станами організму людини, які можуть виникнути внаслідок різних обставин, опанували алгоритми надання першої домедичної допомоги при втраті свідомості, порушеннях дихання, кровотечах; дізнались, як стабілізувати потерпілого до приїзду швидкої допомоги.Екофлешмоб
«Посади квітку як символ
незламності і процвітання України»

  Уже стало традицією у гімназії до Міжнародного Дня Землі проводити екофлешмоб «Посади квітку як символ незламності і процвітання України». Усі класи долучались до заходу, і кожен мав змогу висадити свою квітку незламності на шкільному подвір’ї.
  Усіх українців, і дорослих, і малих, єднає безмежна любов до України. Кожен з нас прагне миру і розквіту рідної Батьківщини, бо великі справи починаються з маленьких вчинків у школі.


   До дня працівників ракетно-космічної галузі гімназія перетворилась на Галактику, а кожний клас став планетами Сонячної Системи. Починаючи від найбільших планет до найменших, учні дізнались багато цікавої інформації, створювали свої моделі космічного простору, а маленькі мандрівники початкових класів спробували себе у ролі космонавтів.


   Декада іноземних мов добігла до кінця, але спогади про цю насичену та цікаву подію залишаться надовго. Протягом десяти днів учні поринули у мовне різноманіття світу, відкрили для себе нові культури та розширили свої горизонти.

  Декада іноземних мов подарувала учням:

  • Нові знання та навички: Учні покращили свої знання мов, познайомилися з новими граматичними та лексичними конструкціями, навчилися краще розуміти та говорити іноземними мовами.
  • Нові враження та емоції: Поринули у мовне різноманіття світу, відкрили для себе нові культури та традиції, відчули себе частиною глобальної спільноти.
Декада іноземних мов – це лише початок шляху до мовної досконалості. Наші мовознавці й надалі будуть вивчати мови, відкривати нові горизонти та розширювати свої можливості.

Дякуємо всім, хто взяв участь у Декаді іноземних мов!

#ДекадаІноземнихМов #МоваЦеМожливість #ВідкритийСвіт#Гімназія237

  У гімназії до міжнародного дня дитячої книги проходила акція «Подаруй дитячу книгу шкільній бібліотеці». Учні початкових класів активно долучилися до акції та поповнили гімназійний фонд цікавими сучасними дитячими книжками, які завжди знайдуть свого маленького читача.

Міжнародний день дитячої книги.

  Щороку 2 квітня відзначаємо Міжнародний день дитячої книги (International Children’s Book Day). Це свято привертає увагу всіх дітей та їхніх батьків до надзвичайної важливості книжки в житті юних читачів.

  Цього дня учні 5-В класу поділилися своїми книжковими вподобаннями, адже чи не в кожного на домашній полиці улюблених книжок, знайдеться історія про бешкетника Кицика, про Грайлика, що мусить виконати доручення загадкового дідуся Татая, про життєрадісну Полліанну, дивакуватого Чарлі, який пахне шоколадом.

  Саме книжка відкриває дітям двері у великий та незнайомий світ, знайомить з невідомими раніше істотами, розкриває таємниці життя, сприяє становленню особистості.

  У повсякденному житті існують різні небезпеки, тому важливо постійно дотримуватись відповідних правил, щоб не потрапити у загрозливу ситуацію, особливо це стосується дітей. Відтак, рятувальники Держслужби з надзвичайних ситуацій відвідали нашу гімназію та провели у класі безпеки для учнів початкових класів урок з цивільного захисту та пожежної безпеки. Вони розповіли дітям, як потрібно діяти у випадку знаходження вибухонебезпечного предмету, як користуватися вогнегасниками, познайомили із видами вогнегасників та вказали на відмінності між ними.День Відкритих Дверей
«В гостях у лісових мешканців»

  Традиційно гімназія у березні гостинно відчинила двері для майбутніх першокласників, аби вони могли зустрітися із вчителями та познайомитися із закладом освіти. Для гостей було підготовлено надзвичайно цікаву та насичену програму: мастер-класи, інтелектуальні ігри, міні-екскурсії гімназією, відкриті уроки, які провели вчителі Заруцька Світлана Михайлівна, Титаренко Маріанна Геннадіївна та Бринюк Віта Володимирівна, а також діти мали змогу побувати у ляльковому театрі, акторами якого були учні 6-А класу під керівництвом вчителя мизичного мистецтва Носенко Яни Анатоліївни.


Екологічний тиждень

  З 18 по 22 березня в гімназії було проведено екологічний тиждень на тему «Збережімо красу природи», у рамках якого було проведено тематичні заходи: «Сортування сміття», «Бережи Природу-не сміти», «Земля без сміття», «Global Recycling Day», «Наше довкілля- наш простір!», «Кожна краплина має значення»; уроки – ігри «Our trip to ABC land», «Let’s meet storks!»; екологічний урок «Forest and water»; написання есе «Добра справа два століття пам’ятається»; виставка малюнків «Природа очима дітей». Учні початкової школи цікаво та весело провели уроки, які сприяли поглибленню знань з природничих наук та вихованню екологічної свідомості.


Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі
            Ліна Костенко

  До Всесвітнього дня поезії у гімназії відбулися тематичні заходи, на яких учні декламували вірші українських та зарубіжних поетів, розгадували кросворди, виготовляли лепбуки та стіннівки, а учні 7-Б класу завітали до книгозбірні й організували не лише справжній перформанс, а й намагалися розібратися, як же шукати і бачити поезію навколо себе.

Міжнародний день числа «Пі»

  14 березня кожного року світ відзначає Міжнародний день числа «Пі». Подію вигадав фізик Ларрі Шоу в 1987 році, зрозумівши, що за американською системою дата 14 березня записується як 3.14, таким чином збігаючись з початком математичної константи.

  14 березня також народився і відомий фізик, творець теорії відносності - Альберт Ейнштейн. Цього дня під звуки музики числа «Пі» учні 8-А класу створили постер із портретом видатного вченого.  19 березня святкує свій день народження українська поетеса Ліна Костенко. Її вважають генієм слова, залізною жінкою та живою легендою, а її біографія є прикладом для мільйонів українців та невичерпним джерелом мудрості. Ліна Костенко — українська письменниця, яка своїми словами може зачепити за душу кожного. Після прочитання її творів можна годинами перебувати наодинці зі своїми думками, адже точно буде над чим замислитися.
  З нагоди цієї дати, учні 10-А класу провели захід на тему: “Життєвий та творчий шлях Ліни Костенко”, де згадали її біографію, крилаті вислови, зробили газету та дізналися чим поетеса займається зараз.

   З 04.03.2024 по 15.03.2024 року в гімназії проходила декада суспільно -гуманітарних дисциплін. Вчителі спланували та провели разом з учнями багато різноманітних заходів. Метою проведення було створення для вчителів та учнів сприятливих умов для творчого пошуку та виявлення креативних можливостей, розширення ерудиції учнів, розвиток їхніх здібностей та потенціалу, пізнавальної активності, виховання патріотизму, читацьких інтересів та естетичних смаків. Усі проведені заходи покликані стимулювати дітей до спілкування державною мовою, до усвідомлення значущості рідного слова, до пробудження національної свідомості.

   Було проведено ряд таких цікавих заходів:

Дата
Захід
Клас
Вчитель
1 04.03 Створення лепбуку
«Рідна мова - наш скарб»
Радкевич Н.П.
2 04.03 Створення лепбуку
«Рідна мова - наш скарб»
8а,8б,8в Денисенко О.В.
3 05.03 Бліц-гра «Буквограй» Радкевич Н.П.
4 05.03 Буклет «Мої права та обов’язки» Дубініна А.М.
5 05.03 Історичний брейн-ринг
«Сторінками козацької слави»
Іванюк К.В.
6 05.03 Літературно-мистецький вернісаж
«Шевченко-поет і художник»
Нижник В.Г.
7 06.03 Творчий конкурс «Проба пера» Нижник В.Г.
8 06.03 Творчий конкурс «Проба пера» Нижник В.Г.
9 06.03 Творчий конкурс «Проба пера» 11 Нижник В.Г.
10 06.03 Вікторина «Правда чи фейк. Що Ви знаєте про Тараса Шевченка?» 8б,8в Денисенко О.В.
11 07.03 Доміно «Від кріпака- до генія» Лемешук Н.І.
12 07.03,
09.02
Конкурс проєктів та малюнків за творчістю Кобзаря Лемешук Н.І.
13 07.03 Конкурс інтелекту «Своя гра» Горбунова Т.А.
14 07.03 Творчий конкурс «Проба пера» Нижник В.Г.
15 08.03 Історія в кросвордах і ребусах 6а,6б,6в Дубініна А.М.
16 08.03 Брейн-ринг за творчістю Тараса Шевченка «Стежками Шевченкового слова» 10а Денисенко О.В.
17 08.03 Літературний вернісаж
«Зустріч з Тарасом»
Радкевич Н.П.
18 11.03 Історична гра «Хто я?» 7а,7б Дубініна А.М.
19 12.03 Лінгвістична гра
«Упізнай фразеологізм»
9а,10а Денисенко О.В.
20 12.03 Вікторина
«Подорож океанами рідної мови»
6а,5б Нижник В.Г.
21 12.03 Перегляд обговорення к/ф «Соловей співає, доки голос має...» 9б,9в Нижник В.Г.
22 13.03 Усний журнал «Її величність книга» 9а,9в Горбунова Т.А.
23 13.03 Літературна вікторина
«Шевченкова криниця слова не міліє»
Нижник В.Г.
24 14.03 Плакат співпраці «Тарас Шевченко» Лемешук Н.І.
25 14.03 Презентація- гра «Стопами Кобзаря» Лемешук Н.І.
26 14.03 Вікторина «Літературний водограй» 6а,6в Радкевич Н.П.
27 15.03 Віртуальна мандрівка до музеїв світу 5а,5б,5в Дубініна А.М.
28 15.03 Історична гра-вікторина
«Україна в добу модернізації»
Іванюк К.В.
29 15.03 Перегляд обговорення к/ф «Соловей співає, доки голос має...» 11 Нижник В.Г.
30 15.03 Мовознавча гра «Найрозумніший» Денисенко О.В.
31 15.03 Вікторина «Літературними стежками» 7а,7г Радкевич Н.П.Вікторина «Літературний водограй»
6А, 6В класи


«Її величність книга»
9А, 9В класи


Вікторина «Літературними стежками»
7А, 7Г класи


Історичний брейн-ринг
«Сторінками козацької слави»
8А клас


Лінгвістична гра
«Упізнай фразеологізм»
9А, 10А класи


Створення лепбуку
«Рідна мова - наш скарб»
6В клас


Віртуальна мандрівка
до музеїв світу
5А, 5Б, 5В класи


Створення лепбуку
«Рідна мова - наш скарб»
8а, 8Б, 8В класи


Історична гра
«Хто я?»
7А, 7Б класи


Плакат співпраці
«Тарас Шевченко»
7Б клас


Бліц-гра «Буквограй»
5А класМовознавча гра «Найрозумніший»
8А класБуклет «Мої права та обов’язки»
9Б клас

  12 березня Всесвітній день ананасу (World Pineapple Day). Учні початкових класів через віртуальну подорож до казкового міста Bikini Bottom ознайомились із смачним солодким екзотичним тропічним плодом – ананасом. Школярі розширили свій словниковий запас з англійської мови, дізнались багато цікавої нової інформації.

210-та річниця від дня народження Тараса Шевченка

  У рамках святкування 210-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка, з метою вшанування пам’яті, виховання любові та пошани до творчої спадщини поета, до рідної України, сприяння формуванню патріотизму, розвитку творчих здібностей учнів вчителі української мови та літератури гімназії провели тематичні заходи: літературно-мистецький вернісаж «Шевченко-поет і художник», вікторину «Правда чи фейк. Що Ви знаєте про Тараса Шевченка?», літературне доміно «Від кріпака- до генія», конкурс проєктів та малюнків за творчістю Кобзаря, брейн-ринг «Стежками Шевченкового слова», літературний вернісаж «Зустріч з Тарасом», виготовлення плакату співпраці «Тарас Шевченко. Цікаві факти життя і творчості», біографічний калейдоскоп «І мене в сім'ї великій не забудьте пом'янути...»Урочистий захід «Гордість і надія гімназії»

  8 березня в актовій залі гімназії відбувся урочистий захід «Гордість і надія гімназії» з нагоди нагородження переможців Всеукраїнських предметних олімпіад конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Київського територіального відділення Малої академії наук, інтелектуальних, творчих конкурсів, спортивних змагань та їхніх наставників вчителів.
  Наш заклад освіти дає не тільки якісну освіту, але й успішно розвиває творчі здібності учнів. Тож на завершення заходу учнівське самоврядування гімназії презентували усім глядачам виставу «Фараони».
  Саме у нашій гімназії зростає обдарована молодь, яка у майбутньому вплете у національний вінок цвіт свого таланту.

Патріотичний захід
за участю волонтерів БО «Фонд Суспільної Допомоги»

  Національно-патріотичне виховання у гімназії є наскрізним виховним процесом. З метою утвердження української національної та громадянської ідентичності, людської гідності, формування соціальної активності та відповідальності, виховання глибокої поваги та любові до Батьківщини 4 березня у нашому закладі освіти був проведений патріотичний захід за участю волонтерів БО «Фонд Суспільної Допомоги» на чолі з керівником Андрієм Каменським. На заходу був присутній Герой України, український партизан, учасник російсько-української війни, який провів 11 місяців у російському полоні, Володимир Жемчугов. Володимир Павлович розповів учням, як починалась війна, як мужньо і віддано на захист рідної землі стали звичайні цивільні люди, як вистоювали у нелюдських умовах і продовжували боронити Україну. Також Володимир Жемчугов подарував гімназії книги історичного та патріотичного змісту.


Декада предметів естетично-спортивного циклу

  З 19.02.2024 по 01.03.2024 року в гімназії проходила декада предметів естетично-спортивного циклу, метою якої було створити для учнів атмосферу радості, позитиву, психологічного розвантаження, насолоди від творчості, формування умінь і навичок із різних видів мистецтва та трудового навчання, пропагування здорового способу життя.
  Було проведено ряд цікавих заходів: квести, музичні вікторини, виставка творчих робіт учнів, урок-диспут, майстер клас по виготовленню весняних квітів, музичний крокодил, спортивні естафети, змагання з волейболу, створювали цікаві музичні оркестри. З учнями початкової школи провели традиційне символічне дійство «Зиму проводжаємо, Весну закликаємо». Завершився тиждень ляльковою виставою «Хоробрий зайчик», яку підготували учні старших класів для малечі.
  Декада була дуже насиченою та цікавою. Учні із задоволенням брали участь у всіх заходах, де проявили свої творчі здібності, спортивні досягнення, вміння та зацікавленість.Ляльковий театр «Хоробрий зайчик»Ляльковий театр «Хоробрий зайчик» (відео)Ляльковий театр «Хоробрий зайчик»Диспут «Об’єднанні музикою.
Євробачення Україна » 10-А класДиспут «Об’єднанні музикою.
Євробачення Україна » 10-А класЕстафета «Юні козаки»
Квест " У світі музики".
3В класЗмагання з волейболуВікторина "Знавці музичного мистецтва".
6А, 6В класиЗустрич весни
"Прийди, прийди, весно красна…"Спортивні естафети
серед учнів 5-х класівВеселі старти
для учнів 3-х класівПоезія в музиці
Виготовлення плакатів
на тему «Сценічні мистецтва»Створюємо оркестр
Музична вікторина серед учнів
3-А та 3-Б класівМузична вікторина серед учнів
3-А та 3-Б класівМузична вікторина серед учнів
3-А та 3-Б класівГра «Музичний крокодил»
5-А класГра «Музичний крокодил»
5-А класГра «Музичний крокодил»
5-А класМайстер-клас по виготовленню
весняних квітів
6-А, 6-Б класиМайстер-клас по виготовленню
весняних квітів
6-А, 6-Б класиМайстер-клас по виготовленню
весняних квітів
6-А, 6-Б класиВиставка творчих робіт учнів
по трудовому навчаннюВиставка творчих робіт учнів
по трудовому навчаннюВиставка творчих робіт учнів
по трудовому навчанню

Благодійна акція «Зігрій Захисника»

  Народна мудрість стверджує, що земля може нагодувати людину хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити себе не може. Тому це святий обов’язок тих, хто живе на цій землі. Українські воїни боронять незалежність та суверенність кожного з нас. А наша задача — забезпечувати їм надійний тил.
  Саме з цією метою у гімназії було проведено благодійну акцію «Зігрій захисника». Вчителі, батьки та діти вкотре передали для захисників Донецького напрямку пакунки з теплими речами, хімічними грілками, медикаментами, засобами гігієни, продуктами харчування, солодощами та дитячими малюнками, які найбільше зігрівають душу захисників.


  27 лютого відзначають Міжнародний день полярного ведмедя (International Polar Bear Day). Неможливо не захопитися красою та величчю білих, або полярних ведмедів – господарів холодних арктичних просторів. В гімназії 237 учні початкових класів дізнались багато цікавих фактів про цих неймовірних тварин, малюючи малюнки, вивчаючи на уроках англійської мови нові слова та підтримуючи флешмоб «Полярний ведмідь. Polar Bear», одягнувшись у білий одяг на збереження цього виду тварин.

  25 лютого 2024 року гімназія 237 відзначає 153 річницю від дня народження української поетеси, письменниці, драматургині, геніальної дочки українського народу - Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач). Інтерес до її творчості не згасає і нині, в шкільній бібліотеці була оформленна виставка «Співоча душа України», учні початкових класів ознайомились з автобіографією Лесі Українки, відбувся перегляд мультфільмів за мотивами казки Лесі Українки «Біда навчить» та «Мавка. Лісова Пісня» - анімаційної фентазі за мотивами драми-феєрії Лесі Українки «Лісова Пісня».

День рідної мови

  Мова – сакральний, глибинний код кожної нації, який передається від покоління до покоління. Упродовж віків московська навала намагалася знищити українську мову, бо розуміла, що МОВА – один з найпотужніших чинників національної безпеки й державної єдності. Проте українська мова продовжувала розквітати і буяти різнобарв’ям своєї милозвучності.
  До Дня рідної мови у гімназії пройшли вікторини, ігри, конкурси мовознавців, мовознавчі шоу, години спілкування «О слово рідне!», «Чарівні звуки, рідне слово моя сердечна українська мова», майстер класи з виготовлення лепбуків «Відкрий, о рідна моя мово, свої скарбниці золоті»
  Тож і надалі тримаймо міцно в руках цю потужну зброю, рідне слово, на нашому освітянському фронті за нашу гідність, нашу свободу, і тоді ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

День Героїв Небесної Сотні

  Щороку 20 лютого Україна згадує подвиг Героїв Небесної Сотні. Десять років тому більше сотні людей віддали життя в боротьбі за демократичний вибір України та її європейське майбутнє.
  Цього дня у гімназії пройшли заходи з вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні: години спілкування «Люди, що змінили хід історії», уроки пам’яті у шкільному етнографічному музеї «Джерело» «Кращі з кращих за свободу сміливо стали без вагань».


Підсумки волонтерської декади

  Упродовж двох тижнів у гімназії проходили акції «Макулатуру та кришечки здавай – ЗСУ допомагай» та «Донать на ЗСУ – наближай перемогу», до якої долучились вчителі, батьки та діти.
  На виручені кошти було придбано зарядну портативну станцію та хімічні грілки для наших захисників. Також традиційно передано чай, каву, солодощі, продукти харчування, ліки, засоби гігієни, окопні свічки і, звичайно, малюнки і обереги, виготовлені нашими учнями, аби вони зігрівали серця наших бійців.   Декада предметів природничо-математичного циклу у цьому році присвячена темі "Впровадження STEM - освіти в природничо-математичні дисципліни" та була наповнена різноманітними заходами.
   Мета проведення декади:

  • зацікавленість навчальними предметами;
  • розвиток логічного та інженерного мислення, кмітливості та пам'яті;
  • уміння навчатися у ході практичної діяльності;
  • колективне рішення проблем та задач;
  • виховання толерантності, поваги чужої думки та культури поведінки.
   А головне, предметна декада – це весело та цікаво!

Дата
Захід
Клас
Вчитель
1 05.02 Завдання «Складання органічних молекул (вуглеводнів)» 9а,9б,9в Дудяк І.Є.
2 05.02 Урок «Зорові ілюзії»
(комп’ютерна графіка)
8а, 9а Заворотняя Т.М.
3 05.02 Математична гра «У пошуках істини» 7б, 7в Баркар Т.О.
4 05.02
06.02
12.02
Змагання «Розгадай ребус» 7а,7б,7в,7г Заворотняя Т.М.
5 06.02 Завдання «Дощолов»
(Інженерний тиждень)
11 Макаренко С.О.
6 06.02 Фізичні змагання
«Я майстер-винахідник»
11 Наумова Л.Б.
7 06.02 Круглий стіл «Живемо в зоні АТОМА» Наумова Л.Б.
8 06.02
07.02
Конкурс на уроці
«Володарі клавіатури»
7а,7б,7в Петухова О.В.
9 06.02
07.02
08.02
Квест «Безпечний Інтернет»
(06.02.24 - День безпечного інтернету)
8б,9а,9в Заворотняя Т.М.
10 06.02,
09.02
Експедиція «Крокуємо материками» 7а,7б,7в,7г Ратуша Н.О.
11 06.02,
09.02
Завдання «Саморобні індикатори» 10а,10б Дудяк І.Є.
12 06.02,
09.02
Веб -квест «Ключ для розумників та розумниці» 9а,9б,9в Петухова О.В.
13 06.02,
09.02
Веб -квест «У пошуках скврбів» 6а,6б,6в Петухова О.В.
14 06.02,
09.02
Географічний калейдоскоп
«Що? Коли?»
6а,6б,6в Ратушна Н.О.
15 07.02 Завдання «Вугільний фільтр»
(Інженерний тиждень)
11 Дудяк І.Є.
16 07.02 Незвичайне будівництво (технології) Урок-гра (Інженерний тиждень) 11 Заворотняя Т.М.
17 07.02
08.02
Математичний квест «Smart Children» 5а, 5в Олексюк В.В.
18 07.02,
09.02
Інтелектуально-розважальна математична гра «Хто зверху?» 7а,7г Баркар Т.О.
19 07.02,
13.02,
13.02
Вікторина «Кількість речовини. Закон Авогадро» 8а,8б,8в Дудяк І.Є.
20 08.02 «Помічник чи ворог» - круглий стіл, обговорення проблем ШІ 10а Петухова О.В.
21 08.02 Математичне змагання «Битва площ» 8а, 8б Сліжикова Ю.А.
22 08.02 Математичний квіз
«У світі раціональних чисел»
6а,6б,6в Олексюк В.В.
23 08.02 QR- квест «Дерево пізнання» Баркар Т.О.
24 08.02
09.02
Змагання «Хто краще знає інформатику?» (кахут) 8а,8б,8в Петухова О.В.
25 08.02
09.02
«Самозарядність - важлива складова розвитку креативності».
Конкурс проєктів у рамках Інженерного тижня (технології, фізика, хімія, біологія, математика)
10б Дудяк І.Є,
Макаренко С.О.,
Наумова Л.Б,
Петухова О.В
Філатова П.О
26 09.02 Проблема води. Вирішуємо разом. 11 Ратушна Н.О.
27 12.02 Виклик «Лабіринт»
(Інженерний тиждень)
Сліжикова Ю.А.
28 12.02 Урок «Стереограма - ілюзія об’єму»
(комп’ютерна графіка)
8а,9а Заворотняя Т.М.
29 12.02 Математичне доміно
«Квадратний корінь»
Сліжикова Ю.А.
30 12.02-
14.02
Сім чудес України. Конкурс знавців 8а,8б,8в Ратушна Н.О.
31 12.02
14.02
Круглий стіл «Глобальне потепління , наслідки.» 10а,10б Ратушна Н.О.
32 12.02
15.02
Онлайн флеш-гра
«Математична шибениця»
8а,8б,8в Сліжикова Ю.А.
33 13.02 Веб-квест «Обчислення трикутників» 9а,9б Сліжикова Ю.А.
34 13.02 Квест «До математичних вершин» Баркар Т.О.
35 13.02
14.02
16.02
Завдання «Добування кисню з підручних матеріалів» 7а,7б,7в,7г Дудяк І.Є.
36 13.02
16.02
Онлайн флеш-гра «Анаграми» 9а,9б,9в Сліжикова Ю.А.
37 14.02
15.02
До Дня Святого Валентина листівка в графіках функцій 9а,9в Сліжикова Ю.А.
38 15.02
16.02
Дискусійний клуб «Природа України і війна» 9а,9б,9в Ратушна Н.О.
39 16.02 Командна гра «Логіка&Інформатика» 10б Заворотняя Т.М.
Петухова О.В.
40 05.02-
16.02
Газети «Веселкова інформатика»,
«Логіка. Софізм. Парадокс»,
«Дещо з історії пристроїв»
302 каб Заворотняя Т.М.«Самозарядність - важлива складова розвитку креативності».
Інженерний тиждень.
Крісло з картону.
Проєкт учнів 10Б класу.


«Самозарядність - важлива складова розвитку креативності».
Інженерний тиждень.
Невидимі чорнила.
Проєкт учнів 10Б класу.


«Самозарядність - важлива складова розвитку креативності».
Інженерний тиждень.
Здобуття вогню.
Проєкт учнів 10Б класу.


«Самозарядність - важлива складова розвитку креативності».
Інженерний тиждень.
Пуф з картону
Проєкт учнів 10Б класу.Математична гра «Хто зверху?»
7 класДоміно «Квадратний корінь»
8 клас

Доміно «Квадратний корінь»
8 класМатематичний квест
«Smart Children» (Ребус)
5 клас


Веб квест
«У пошуках скарбів»
6 клас


Математичний квест
«Smart Children»(Лабіринт)
5 клас


Математичний квіз
«У світі раціональних чисел»
6 клас


Математична гра
«У пошуках істини»
7 клас


До Дня святого Валентина
«Знайди половинки»
6 клас


Виклик «Лабіринт»
9 клас


Змагання
«Битва площ»
8 клас


Гра «Логіка&Інформатика»
10 клас


«Розгадай ребус»
7клас


«Безпечний Інтернет»
8-9 клас


Незвичайне будівництво.
11 клас


До Дня святого Валентина
«Знайди половинки»
6 класДо Дня Святого Валентина
листівка в графіках функцій
9 клас


Веб-квест
«Обчислення трикутників»
9 клас


Завдання
«Складання органічних молекул»
9 клас


Завдання «Добування кисню
з підручних матеріалів»
7 клас


Завдання
«Саморобні індикатори»
10 клас


Завдання «Вугільний фільтр»
11 клас
Математична шибениця
8 класЗавдання «Дощолов»
11 клас

  Щороку в гімназії 237 відзначають День святого Валентина. Уже за традицією стало написання листівок-валентинок з привітаннями та найкращим побажаннями для батьків та друзів.
  У цей лютневий день повітря заполонили відчуття щастя, зранку для учнів початкових класів почала працювати  святкова пошта, діти відправляли свої чудові «валентинки». Також був організований флешмоб «Червоне серце», учні одягнули червоні та рожеві речі, біля святкової фотозони в гімназії пройшов фотоконкурс. Вчителі початкових класів створили атмосферу радості й тепла, провівши майстер-класи для дітей по виготовленню листівок до Дня Валентина.  У класах вирувала весела атмосфера, оскільки кожен з дітей мав змогу проявити всю свою фантазію і створити валентинку з любов’ю власними руками. Кожен учень переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і любові.


Закохані в ЗСУ

  Напередодні Дня святого Валентина всі ми згадуємо про прекрасне почуття, на якому тримається світ- кохання. Сьогодні у нас любов одна на всіх - наші ЗСУ, наші Герої. Саме вони в наших серцях, про них ми постійно думаємо, за них ми молимось, їм ми дякуємо за мирне небо, і саме їх ми маємо підтримувати і надихати, надавати сили.

  Учні 8-А та 9-Б нашої гімназії з великою любов'ю передали захисникам окопні свічки, аби ці маленькі вогники зігрівали серця і душі наших Героїв.

«Ми - дослідники»

  У гімназії пройшов тиждень експериментаріуму. Вся початкова школа перетворилась на Хогвардс, де вчителі початкових класів були чарівниками, котрі відкрили двері у школу магії, діти стали учнями магічної школи. За допомогою «магії», учні познайомились із хімічними дослідами та цікавими експериментами, отримали багато секретних знань та позитивних вражень.  З настанням холодів для зимуючих пташок починається скрутний час і в цей період надзвичайно важливо їм допомогти. На допомогу пернатим традиційно учні початкових класів гімназії №237 влаштували справжнє свято. Була організована виставка годівничок «Майструй годівничку-допоможи птахам». Діти разом із вчителями виготовили різноманітні смаколики із зернових культур, якими пригостили пташок.

  З кожним роком все більше учнів долучаються до акції #сита_пташка та роблять з підручних матеріалів чудові годівнички отримуючи від цього задоволення.
Міжнародний день зебри

  31 січня відзначають чудове свято – Міжнародний день зебри (International Zebra Day). Перед учнями початкових класів гімназії 237 постало питання «Для чого зебрі смужки?» Для того, щоб знайти відповідь, вони дізнались багато цікавих фактів про цих неймовірних тварин, малюючи малюнки та підтримуючи флешмоб «Чорно-білі смужки», одягнувшись у чорно-білий одяг на захист та збереження цих унікальних тварин.День Соборності України

  Соборність – це невіддільна складова суверенітету, духовна консолідація всіх громадян, фундамент побудови демократичної держави. А нині вона є базовою національною цінністю українців і передумовою успішного спротиву зовнішній агресії, бо Україна в кожного в серці.

  До Дня Соборності України в гімназії пройшли години спілкування «Україна єдина, соборна й непоборна»; круглий стіл в шкільному етнографічному музеї «Джерело» «Соборна мати - Україна, одна на всіх, як оберіг»; патріотичний флешмоб «Україна – єдина». Учні гімназії виготовляли маленькі обереги - жовто блакитні сердечка та створювали з них символічну карту України. Повітряна тривога не стала перешкодою у проведенні запланованих заходів, то ж деякі з них продовжувались в укритті гімназії.

  Саме любов до України об'єднує нас, допомагає йти до перемоги та процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України.Міжнародний день «Дякую»

  Щороку 11 січня у світі відзначається Міжнародний день «Дякую».

  Слово «дякую», як вважають психологи, володіє магічними властивостями. На думку фахівців, вираз подяки покращує здоров’я і надає сили як тому, хто виражає свої почуття так і адресату.

  Саме тому у Міжнародний день «Дякую» учні нашої гімназії адресували слова подяки нашим Захисникам і Захисницям, які боронять рідну землю. Висловлювати свою вдячність можна не тільки словом, а ділом. Тож учні 9-А та 9-В класів долучилися до плетіння маскувальних сіток для наших військових.

  Вкотре дякуємо нашим Захисникам і Захисницям за віддане виконання службових обов'язків, за можливість жити та працювати, навчати і навчатись!
  Новорічні свята – час справжньої магії. Особливо для діток, які так щиро вірять у диво. Учні 2х класів гімназії 237 перевтілились у чарівних героїв: Сніжинок, Зиму, Білочку, Зайчика, Вовчика, Метелика, Сніговичків та на інших лісових мешканців, які потрапили до англомовної казки "Wooden House". Учні майстерно занурились у свою роль, чим надихнули інших дітей на вивчення англійської мови.
Колядує Україна
Колядує вся Земля
В небі ангели співають,
Прославляючи Христа!  Учні 4-А класу разом із вчителем англійської мови Леоненко О.О. розпочали цикл зимових свят колядуванням. Діти вивчили колядки та щедрівки українською та англійською мовами. Заспівали двома мовами різдвяну пісню "Тиха ніч, Свята ніч!" і відому на весь світ "Щедрик" ("Carol of the Bells").
  Колядники прославляли Різдво на всіх поверхах гімназії, завітали вони і до кабінетів директора та заступників. Колядники наколядували повний кошик гостинців і смаколиків, що стало для них приємною винагородою.


Зимові вечорниці

  Українці вже вкотре довели всьому світові, що ми не тільки мужній і незламний народ. Ми народ з унікальною культурою, звичаями, традиціями. У всі часи пісня супроводжувала наших предків, давала сили, надихала на нові звершення, а гумор був найстрашнішою зброєю для ворога.
  Найколоритнішою розвагою молоді, де поєднувались саме ці дві складові нашої автентичності, були зимові вечорниці.
  21 грудня у гімназії пройшли вечорниці на сучасний лад, де наші учні мали змогу ще більше дізнатися про багатство українського фольклору, дозвілля молоді, а також разом у теплій шкільній атмосфері провести весело час.
  Плекаймо наші традиції. Будьмо горді, що ми українці. Не забуваймо дякувати тим, хто дає нам можливість зустрічатися у родинному колі під мирним небо.Марафон добрих справ триває

  Напередодні рідзвяних свят усі діти чекають дива. Вони дивуються тендітному таночку сніжинок на вулиці, хитромудрим візерункам на вікні, а найбільше - подарункам під ялинкою. Бо яке ж свято без сюрпризів.
  Саме тому 18 грудня учні 9-А класу разом з класним керівником Сліжиковою Ю.А. завітали до БФ «Асперн», аби порадувати малечу центру солодощами, фруктами та подарунками.
  Гімназисти брали участь у майстер класі з виготовлення новорічних іграшок та мали змогу створити ялинкові прикраси для своїх рідних.
  Щоб повірити у добро, треба почати самому його творити.


Міжнародний день чаю

  В гімназії 237 започатковано традицію святкування 15 грудня Міжнародного дня чаю. Цей напій має велику історію і корінням веде у сиву давнину. Учні дізнались цікаву інформацію про походження та різновиди чаю, традиції та його історію, провели чаювання за теплими бесідами.


  Цього року відзначаємо Миколая Чудотворця за оновленим календарем — 6 грудня. Саме із цього дня починаються зимові свята, котрі наповнюють нас позитивними емоціями. Святкування Миколая у гімназії — можливість опинитись у казковій атмосфері, адже Чудотворець приносить дітям подарунки, з учнями проводились мастер-класи із виготовленням іграшок, написання листів для Миколая, казкова година для маленьких мрійників. Основною атмосферою у гімназії є тематичні фотозони, біля яких діти роблять світлини.

Мов берегиня вроди, хустка
Здавна у нашій стороні.
На ній і гроно, і пелюстка,
І небо, й райдуга на ній…

  Українські звичаї, традиції, обереги і символи – це коріння нашого народу, це те, чим ми пишаємося, що передаємо з покоління в покоління, це те, що робить нас неповторними і незламними.
  Хустка – берегиня роду, символ свободи жінки, її нескореного характеру, вірності, любові. Це невід’ємна частина української культурної спадщини. Вміння красиво носити й зав’язувати її – це було справжнє мистецтво.
  До Дня хустки у шкільному етнографічному музеї «Джерело» проходив майстер-клас із зав?язування хустки, де наші юні модниці дізналися про історію української хустки, познайомилися із різними варіантами зав’язування цього головного убору та приміряли на собі різні образи.


Майбутнє України, яким ми маємо пишатися

  Герой, захисник, переможець! У реаліях сьогодення ці слова стали синонімами. Переможцями не народжуються, ними стають, щоб звершувати великі вчинки заради свого народу, рідної України. А для цього потрібно з дитинства виховувати в собі силу волі, загартовувати характер і впевнено йти до мети.
  З 11 по 14 листопада 2023 року в Мілані проходив V-th HORTING WORLD CHAMPIONSHIPS 2023. Перше загальнокомандне місце посіла збірна України. Наші спортсмени здобули 85 нагород - 39 золотих, 21 срібну та 25 бронзових.
  Гімназії №237 є ким пишатись, бо саме тут навчаються ті, хто вже зараз прославляє Україну на Міжнародній арені. У складі збірної Києва учень 8-А класу Харишин Максим виборов перше місце у розділі «ДВОБІЙ» на чемпіонаті світу з хортингу серед кадетів, юніорів та дорослих.
  Вітаємо нашого чемпіона! Бажаємо нових звершень заради перемоги!Підсумок роботи волонтерського хабу гімназії.

  Добро завжди повертається сторицею: добрим словом, ніжним поглядом, щирою усмішкою. Добро зігріває серця, дає силу, віру, надихає на нові звершення і … на перемогу.
  До Міжнародного дня волонтерів ми підвели підсумок роботи волонтерського хабу гімназії.
  З 2015 року вчителі, батьки, учні долучаються до флешмобів вдячносі Захисникам, загальношкільних акцій «Зігрій серце бійця», «Привітай Захисника», «Великодній кошик для янголів-охоронців».
  Наша гімназія є учасником програми «Гуманітарна пошта України» і передає бійцям пакунки з теплими речами, медикаментами, засобами гігієни, продуктами харчування, солодощами та дитячими малюнками, які найбільше зігрівають душу захисників.
  З початку повномасштабного вторгнення учні та вчителі гімназії допомагають волонтерам Дарницького району плести маскувальні сітки.
  Наші добрі справи повертаються теплими словами вдячності від захисників. Впевнені, кожен з нас ніколи не зупиниться допомагати і підтримувати Героїв! Разом наближаємо перемогу.

Наша дума, наша пісня
Не вмре, не загине...
От де, люде, наша слава,
Слава України!

Т.Г. Шевченко «До Основ’яненка»


  Україна завжди славилася великими геніями, котрі у своїй творчості оспівували козацький дух наших предків, волелюбні прагнення народу, котрі прославляли славу України на культурному рівні.
  29 листопада учні 10-А класу гімназії №237, разом з класним керівником Денисенко О.В. відвідали у Великій залі Національної академії мистецтв України документально-художню виставку «Великі земляки: Григорій Квітка-Основ'яненко» до 245-річчя письменника, громадського та культурного діяча, основоположника жанру соціально-побутової комедії в українській літературі.
  Реалії сьогодення доводять: без минулого немає майбутнього. Знати свою мову, історію, звичаї, традиції – це те, що робить нас сильнішими і непереможнішими!
Святкова програма
«Гімназист – це почесно»

  Уже стало доброю традицією нашого закладу освіти проводити святкову програму «Гімназист – це почесно». Це дійство посідає особливе місце в серцях вчителів, батьків, учнів, котрі зовсім нещодавно були маленькими школяриками, а вже сьогодні носять горде звання гімназиста.
  Свято розпочалося в піднесеному настрої, бо кожен мав якнайширше розкрити свої індивідуальні здібності й таланти, гармонійно поєднавши їх у цілісну презентацію всього колективу. Усі класи були різні і неповторні, та найголовніше те, що всі відчули себе єдиною шкільною родиною.


  З 13 по 19 листопада в гімназії пройшов тиждень присвячений безпеці дорожнього руху. З метою широкого залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, а також привернення уваги до проблеми безпеки дітей на дорозі учні початкових класів відвідали кабінет безпеки в гімназії. Школярі переглянули мультфільми «Дорожні знаки», «Знай та виконуй правила дорожнього руху», пограли ігри- тренінги «Заборонено і дозволено», «Допоможи казковим героям перейти вулицю» та ознайомились з світловідбивачами (флікерами). Учні переконались, що світловідбиваючі жилети — це запорука безпеки дитини по дорозі в школу. Вони використовуються заради безпеки, щоб водії могли вчасно помітити маленьких пішоходів на дорозі в темний час доби або в умовах недостатньої видимості.

Без мови – не створити нам держави,
Доріг тернистих – не перебрести!
Хай вороги жорстокі і лукаві –
Стіною стань і мову захисти!
Річ не про те, що мова солов'їна,
Бо мова – глибше, ніж пташиний спів.
В її скарбниці – доля України,
Космічна нерозгаданість віків.

Тематична декада «Українська – код нації»

  Мова - фундамент кожної нації. У ній відображено і зафіксовано найглибші витоки свідомості народу, його ментальність, закодовано народну мудрість і споконвічні знання. Мова - це генератор і найвища форма патріотизму, Божий дар і ключ до вивчення культури, історії, традицій, творець культури.
  У рамках тематичної декади «Українська – код нації» у гімназії були проведені мовознавчі вікторини «Солов’їне шоу», філологічні квести «Стежками рідної мови», арт-челендж #Українська_код_нації, виготовлення тематичної фотозони «Моя мова -мої крила».
Радіодиктант національної єдності

  27 жовтня учні та вчителі нашої гімназії долучилися до написання Радіодиктанту національної єдності.
  Цьогоріч радіодиктант називався «Дороги України», «…переплутані нитки любові, подекуди перерубані, але знову зв’язані у вузол, аби бути ще міцнішими.» Але усі дороги неодмінно ведуть додому.
  Українська єднає! І в цьому наша сила! Сила, що неодмінно приведе до перемоги!

Величне свято відзначає осінь:
Вродили ліс і сад, і нива.
В багряно-жовтій царській позі
Вона – і щедра, і красива

Свято осені

  Осінь – це надзвичайна, чарівна і казкова пора року. Ця руда красуня кружляє у своєму осінньому вальсі, і все навколо буяє різнокольоровими яскравими барвами. Від споглядання цієї краси неодмінно піднімається настрій, а звичайні, на перший погляд, речі стають незвичайними, привабливими і казковими.
  20 жовтня саме така атмосфера заполонила і нашу гімназію, адже на сцену актової зали гімназії разом з чарівницею Осінню вийшли усі «родичі гарбузові», котрі продемонстрували свої акторські, декламаторські, вокальні і хореографічні здібності. У цей день учні 3-х класів подарували усім присутнім неймовірний заряд теплого осіннього позитивного настрою на весь рік.

Тиждень екскурсії до шкільної бібліотеки

  Бібліотека – це справжнє «книжкове місто»: є тут свої вулиці та площі, палаци і будинки. Тут проживають незвичайні мешканці - книги. Вони стоять на своїх полицях і очікують на читачів, аби розповісти їм неймовірні, цікаві і захоплюючі історії своїх сторінок.
  З 16 по 20 жовтня учні початкових класів мали змогу відвідати це незвичайне «місто» в нашій гімназії та зануритися в атмосферу яскравого книжкового світу, котрий здатен не лише навчати, а й дивувати, надихати на нові читацькі пригоди.


Безпека – запорука життя!

  Формування ключових та стійких компетенцій у дітей про безпечну поведінку в умовах воєнного стану – одне з головних завдань батьків та освітян.
  Саме тому упродовж місяця батьки наших учнів долучалися до проведення уроків з безпеки життєдіяльності, майстер-класів, тренінгів з домедичної допомоги в класі безпеки.
БарбіЛенд

  БарбіЛенд – це чарівна країна, в якій завжди панує злагода, дружба і любов! Саме тут мешкають улюблені дитячі герої Барбі і Кен.
  13 жовтня у холі гімназії працювала фотозона БарбіЛенд. Учні гімназії мали змогу поринути у казкову атмосферу. Адже цього дня дівчата одягнулися в стилі Барбі, а хлопці приміряли образ стильного Кена.Осінь наша, осінь, золота година,
Неба ясна просинь, пісня журавлина,
Бабиного літа довгі білі коси...
І дорослі, й діти люблять тебе, Осінь.
Та не тільки славна за свою ти вроду -
Урожай здавна ти несеш народу.
Щира і дорідна, пахнеш ти медами,
Славиш край наш рідний зерном і плодами.

  З 2 жовтня по 6 жовтня в гімназії проходила виставка з природнього матеріалу «Осіння рапсодія». Учні початкових класів разом із батьками представили на виставці осінні композиції з природних матеріалів, найрізноманітніші букети з квітів, кумедні поробки з овочів, проявили свою фантазію, креативність, вклали частинку своєї душі та позитивних емоцій.
  Сподіваємось, що роботи, створені учнями не лише сподобалися, а й надихнули всіх для подальшої власної творчості.
  Щира подяка всім батькам за активну участь у виставці.


Твори добро! І йди вперед сміливо
З теплом душі і ласкою завжди.
Бо це і є те найцінніше диво,
Яке тебе закриє від біди.

  Упродовж тижня у гімназії проходила загальношкільна акція «Привітай Захисника», до якої долучились учні, батьки та вчителі. З великою любов’ю та шаною діти виготовляли обереги, вітальні листівки з теплими словами подяки, а батьки та вчителі підготували пакунки з продуктами харчування, солодощами, засобами гігієни для захисників.
  Благодійність, доброта – це ті людські чесноти, що належить до найбільших проявів гуманності. Це не лише прагнення поділитися чимось матеріальним, це стан душі кожного українця зараз, котрий бажає поділитися теплом свого серця з Героями, що боронять рідну землю.


Нам, незборимим, жити у віках,
Ми сильні духом, в прагненнях єдині.
У кожного з нас квітне на вустах:
Героям слава! Слава Україні!

  До Дня захисників і захисниць України учні 6-Б класу разом з класним керівником Макляковою В.І. на знак вшанування пам’яті загиблого у Бахмуті Амелькіна Степана Вікторовича, випускника нашого закладу освіти, поклали квіти до меморіальної дошки, яка розміщена на фасаді будинку по вулиці Вірменська 11, де проживав захисник.Cвятковий концерт "Нація нескорених"

  29 вересня напередодні Дня захисників і захисниць України у гімназії №237 пройшов святковий концерт "Нація нескорених", на якому були присутні батьки та учні випуски гімназії, котрі боронять рідну землю від ворога.
Бо мир — це щастя, волошкове небо,
Дзвінкий, прозорий, світлий водограй!
Це вічна мрія і людська потреба,
Де всі щасливі і чудовий край.


Міжнародний день миру

  Вже стало доброю традицією у гімназії 21 вересня відзначати Міжнародний день миру: у класах пройшли години спілкування «Ми –за мир на планеті Земля», флешмобом «Даруєм часточку тепла заради миру в Україні», творчі майстерні «Голуб миру», майстер-клас «Долоньки миру».

Навчально-тренінгове заняття
«Домедична допомога. Алгоритм MARCH»

  В умовах сьогодення воєнні ризики, на жаль, стали невід'ємною частиною сучасного життя. Формування в учнів навичок безпечної поведінки під час війни – одне з головних завдань батьків та освітян.
  14 вересня в рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» для старшокласників у гімназії пройшло навчально-тренінгове заняття «Домедична допомога. Алгоритм MARCH»


Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

  З 11 по 17 вересня 2023 року у гімназії пройшов Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.
  З метою підвищення рівня безпеки, профілактики попередження нещасних випадків серед учасників освітнього процесу були проведені виховні години: «Правила поведінки з незнайомими предметами», «Мінна безпека», «Безпека на дорозі, в метрополітені», «Про безпеку пам’ятай», «Будь обережним на вулиці і вдома», «Твоя безпека - це твоя уважність», практичні заняття з евакуації на випадок отримання сигналу «Повітряна тривога!»
^Вгору
|  2022-2023 н.р.  |      |  2021-2022 н.р.  |      |  2020-2021 н.р.  |

Виховання і тільки виховання - мета школи.    Йоганн Песталоцці
Головна
Колектив
Новини
Для батьків
Навчання
Досягнення
Символіка
Події
Співпраця
Галерея
Контакти
Посилання

Розробка та підтримка сайту Заворотняя Т.М.
Яндекс.Метрика